![](https://static.tildacdn.com/tild3336-3063-4737-b831-323561323036/Pegboard_Nerds_.png)
Pegboard Nerds – дует, що уособлює енергію міленіалів. Діджеї Олександр Одден і Майкл Парсберг мають унікальний стиль, незвичні треки та вміло міксують Dubstep, Drumstep і House. Гурт є відомим продюсером Monstercat, нарівні з Tristam, Rogue, Ephixa. Аудиторія обожнює Pegboard Nerds за нестандартність і вже давно вважає їх не просто дуетом, а брендом, популярним у всьому світі. Вони об’єднані, щоб творити справжню електронну музику, і привезуть в Україну новий формат звучання.
Запалять сцену на RadioDay не лише Pegboard Nerds, а й українські артисти та діджеї. Line-up фестивалю виглядає так: Red Lighthouse, Wacky J, Kion1x, ULOVE HOME,Da Candy, KAEF, Bа-BLOW х Eduard_OV, PROBASS Δ HARDI LIVE та Tapolsky.
![](https://static.tildacdn.com/tild3636-3763-4137-a139-646263653731/PROBASS__HARDI_LIVE_.png)
PROBASS Δ HARDI LIVE – гурт, що транслює новий формат. Кожен трек – це, без перебільшень, арт-об’єкт! Світло, звук, ефекти… поєднання авторської електронної музики та електрогітар створюють шоу, що не має аналогів. А ще цей гурт часто називають українським The Prodigy!
![](https://static.tildacdn.com/tild3539-6264-4535-a463-393165616339/dacandy.png)
DaCandy – яскрава співачка та діджейка зі світовим ім’ям. Вона випускала пісні з такими відомими лейблами, як Ensis Records, Peak Hour Music, Loco Sound. Da Candy учасниця популярних подій електронної музики, вона виступає на найкращих звукових майданчиках планети. У 2016 році стала діджейкою №1 у Європі за версією BAMA Music Awards.
![](https://static.tildacdn.com/tild3938-6262-4832-b961-656333383636/BA-BLOW_X_EDUARD_OV-.png)
Ba-BLOW – учасник відомих київських фестивалів і вечірок, який у своїх треках поєднує trap, hardstyle, brostep, drum and bass. Він зіграє сет в поєднанні з унікальним візуальним оформленням – незвичну атмосферу створить motion-дизайнер Eduard_OV, що працює в техніках глітч та кіберпанк.(зверни увагу на це. нічого не знайшла про діджея з таким ім’ям, лише про моушн-дизайнера. це те, що треба?)
![](https://static.tildacdn.com/tild3635-3835-4435-a366-323137313037/tapolsky__.png)
Tapolsky – легенда українського drum and bass. Його музика має характер – вона справжня експресивна та ідейна.
![](https://static.tildacdn.com/tild6632-3863-4937-a435-663362623938/kaef.png)
KAEF – інкогніто-артист, який розповідає про себе хіп-хоп музикою. Ліричні ноти в поєднанні з оригінальним бітом додають ще більше незвичності виконавцю. Таємничість та приховане під маскою обличчя – не бар’єр для аудиторії, навпаки – можливість відчути артиста.
![](https://static.tildacdn.com/tild6233-6166-4162-b834-646462643761/ULOVEHOME_.png)
ULOVE HOME – найпопулярніший в Україні TikTok-house з незвичним підходом до створення контенту, аудиторія якого складає 1,7 млн користувачів. Засновник проєкту Даня Вегас – блогер, актор і музичний виконавець. Учасники ULOVE HOMEзавжди в центрі трендів і челенджів. Окрім контенту для соцмереж вони створюють і пісні: останнім треком, що розлетівся соцмережами був «I’M NOT U», випущений минулого місяця. Їхня філософія – робити з блогерів артистів, і вони її активно дотримуються.
![](https://static.tildacdn.com/tild3462-3232-4362-b263-393466383639/KIONIX__.png)
Kion1x – блогер і молодий діджей, який додаватиме вайбу на фестивалі. Має тисячі переглядів у TikTok та на YouTube.
![](https://static.tildacdn.com/tild3635-3037-4863-b362-633466373362/wackyj.png)
Wacky J – талановитий український діджей та продюсер, резидент клубу Heaven. Він вміло спеціалізується на різновидах техно та хаусу.
Red Lighthouse – переможець DJ Contest, перспективний молодий діджей, що презентує свої сети на фестивалі та підкорить увагу аудиторії власною харизмою.
Та це далеко не все! Цьогоріч на RadioDay з’явиться і Techno stage, запалювати її будуть такі виконавці, як Oversee, Latyshev, Boris.Kross, GOd.x та GelO. А на afterparty можна буде відірватися з популярними київськими діджеями та MC ARMO.
У 2019 році RadioDay в Маріїнському парку зібрав понад 30 тисяч відвідувачів. Як це було, дивіться у відео!
![](https://static.tildacdn.com/tild3535-6465-4432-b961-333139323762/buy.png)
Після закінчення фестивалю на Контрактовій площі буде вечірка у Keller Bar.
Квитки на afterparty можна придбати за посиланням.