The Erised


Ні для кого не секрет, що музичним серцем Європи є Лондон. Він надихає і для багатьох артистів є нездійсненною мрією записати там альбом. Але не для наших наступних гостей, які цю мрію вже здійснили. Але про все по порядку.

Гурт The Erised був засновиний у Києві, у 2014 році. Перший склад гурту складався з 4 осіб:

  • вокалістки Соні Сухоруково,
  • барабанщика гурту Бумбокс Олександра Люлякіна,
  • одного з учасників електронного дуету Hidden Element Ігора Кириленко,
  • Данила Маріна — також відомий під псевдонімом Detail.

Цей вибуховий склад заявив про себе вже на наступний рік після заснування, випустивши свій дебютний EP «Desire». Не зайвим буде сказати, що записували його на британському лейблі Med School Music, який є дочірнім всесвітньо відомого Hospital Records. На останньому видають свої роботи London Elektricity, High Contrast, Netsky, Camo & Krooked та інші світові артисти. Дебютний EP отримав гарні відгуки від критиків і шанувальників електронної музики. Звучання настійки цікаве та незвичне, що після першого прослуховування може настати легкий шок, що це українці. Вони поєднують у своєму стилі суміш електронної музики та потужного вокалу. Самі ж артисти називають свою музику “живою” а жанр іменують futurepop.

Альбом “Room 414”

Свій повноцінний альбом The Erised випустили у 2016 році – “Room 414”, який підкреслив серйозне відношення до музики та більш доросле і відточене звучання. Цей реліз став знаковим як для артистів, так і для лейблу. Гурт починає набирати популярність і завойовувати свою фан-базу, приймає участь у Х-Фактор, випускають кліп, дають концерт у Лондоні та тур по Америці. Досить непогані результати для такого молодого колктиву.

Відбір до Євробачення-2018

У 2017 році гурт покидає Ігор Кириленко. Це не впливає на творчість і вже 2018 року The Erised входить в ще один важливий етап кар’єри – Національний відбір до Євробачення-2018. У ньому вони доходять до фіналу, але, на жаль, не виграють. Це додає гурту бойового духу і місяць тому вони презентують  новий EP під назвою One Hundred.

The Erised на Radioday

І вже незабаром, на день міста Києва, The Erised подарують вам гарний настрій та естетичне задоволення, на сцені RadioDay.