Spag Heddy (NL)


Продюсер електронної музики Spag Heddy, справжнє ім’я якого Міша Реінінг (Mischa Reining), приїде прокачати нашу сцену вибуховими басами та соковитим звучаням! Якщо ви і досі незнайомі з цим артистом, рекомендую почати з найвідоміших треків: “Permanent” та “Pastanistan Express“.

Початок творчого шляху

Spag Heddy родом з Нідерландів (зараз проживає в Іспанії), де і обрав свій псевдоним у 2011 році. Цей рік вважається офіційним початком кар’єри. Артист заробляв на життя продаючи свої хіп-хоп мінуса місцевим реперам, на той момент дабстеп тільки починав набирати популярність. Справи йшли не найкращим чином, і йому частенько доводилось харчуватись спагеті, макаронами та недорогою їжею. Спочатку Spag Heddy був просто жартом (від англ. spaghetti), але з часом превдонім прижився, і став офіційним.

Хвиля популярності дабстепу, яка зі швидкістю світла облетіла весь світ, не залишила байдужим нікого. Нове звучання зачарувало і нашого гостя, який надихався слухаючи таких монстрів жанру як:

  • Skrillex
  • Excision
  • Datsik
  • Zomboy
  • MUST DIE!
  • Virtual Riot

Таким чином, він перейшов від хіп-хопу до електронної музики, яка і принесла йому славу. Зараз у артиста є офіційні релізи і ремікси на таких лейблах, як Firepower, NSD Black Label, Rottun, Play Me, Monstercat and Disciple.

Spag Heddy на Radioday

І вже 2 червня, на день міста Києва, Spag Heddy покаже, за що його люблять і чекають на сценах електронної музики по всій Європі. Сотні кіловат нашого звуку у поєднанні з музикою цього артиста розірвуть ваше тіло на шматочки 🙂