вхід вільний

київ, Маріїнський парк

типовий київ запрошує на фестиваль електронної музики в самому серці столиці

25.05

Платіжна картка фестивалю

ГИГА

ГИГА

Гіга, він же Назар Герасимчук — відомий український хіп-хоп виконавець. Народився у столиці 1982 року, і вже у віці 18 років заявив про себе у складі гурту «Нестабильный импульс». Це були початки нульових, і молоді таланти виступали у клубах, шукаючи свого слухача.

Через 4 роки отримує вищу технічну освіту в НТУУКПІ“, але весь вільний час присвячує творчості. І вже через рік це дає свої плоди: у складі своєї нової команди ФОРА, Гіга їде до Москви на міжнародний фестиваль  Rap Music’05. Судді данного заходу дуже тепло відгукуються про артистів, і вони стають першим українським колективом, який отимав найвищий приз фестивалю.

Герик Горилла. Альбоми

Перемога додає впевненості, і в цьому ж році артист уходить у вільне плавання під псевдонимом Герик Горилла. І за чотири роки випускає три альбоми:

  • «Золотая Гильза» (2005),,
  • «Наган» (2007) і
  • «25» (2009).

Фан-база артиста зростає, і він дає сотні концертів по всій країні і за її межами.

Переломним моментом у кар’єрі стає 2010 рік. Артист приймає участь у російському проекті від телеканалу МУЗ-ТВ «Битва за респект», в якому дійшов до 1/4 фіналу. Він показує себе як сильний представник батл-репу, переступаючи опонентів один за одним. Після проекту до Гіги приходить заслужений успіх, він випускає альбоми:

  • «Мега» (2011),
  • «Семантика» (2013),
  • «Гонзо» (2014),
  • «8» (2015),
  • «Хайтек» (2016)

Також, знімає кліпи, записує спільні треки з відомими представниками реп-гри (Баста, СД, VovaZiL’vova, Словетский, Карандаш, Птаха та ін.). Приймає участь у батлах як на локальних площадках, так і всім відомим (Versus Battle). Він досить серйозно ставиться до свого ремесла, і навіть опоненти не раз відмічали його сильну техніку.

На сьогоднішній день, Гіга залишається одним з самих популярних і бажаних реперів України. Його люблять і чекають на будь-якому заході не тільки на рідній землі, а і по всій території СНД. Артист гарно вміє, а головне любить качати зал. Будьте впевнені, якщо Гіга на сцені — не вдасться просто стояти, він змусить вас качати головою у такт біту.

Гига на Radioday

І не хай вас не дивує, що Гіга єдиний представник реп-сцени на нашому святі. Минулого року він вже стояв на сцені RadioDay в рамках святкування дня Києва і Радіотехнічного факультету власної альма-матер. І повірте, жоден не залишився байдужим після його виступу. Цього року він готовий знову розкачати кожного, хто прийде святкувати день міста разом з нами!